Onze commissies

DAGELIJKS BESTUUR
Penningmeester – Hennie Kunst ([email protected])
Secretaris – Pieter Nijzink ([email protected])
Voorzitter – Loekie den Hollander ([email protected])   

TECHNISCHE COMMISSIE
Voorzitter/bestuurslid – Peter Godrie ([email protected])   

WDTT
Cees van Nieuwenhuize
Gerda Steegmans
Lenneke de Graaf
Marietje Ayaz
Koen de Bruin
Werner Boot  

Clubkampioenschappen
Nina der Weduwen ([email protected])
Heidi Lafeber
Lenneke de Graaf
Jory van Meer
Patrick van Nieuwenhuijze  

DTT
Willem Lafeber
Paul ten Have
Patrick Renger
Jurgen Schoenmaker
John Swaanen
Tristan van der Maas

Summer Vibes Toernooi
Loekie den Hollander
Heidi Lafeber
Peter Talen
Marielle van Kluijven
Johan Holm
Ton Roggeband  

15-30 – toernooi
Eva den Hollander
Daphne Kramer
Bart-Jan van Damme
Jolie de Masier
Renee Lammerts
Maureen Kramer
Gerda Steegmans  

Competitieleider senioren
Ferry de Gans ([email protected])
René Schimmelpennink ([email protected]   

RECREATIE COMMISSIE
Voorzitter/bestuurslid – Peter Talen ([email protected])   

Interne mix
Marcel Jonker  
Conny Papeveld – v.d. Velde
Nardi Krabben
Kees de Vos
Olijn Tims

50+ evenementen
Wim Lanser 
Evelyn Lanser

Midweekservice (toss woensdagochtend)
Teunie Wessels 

Toss op vrijdagavond 
-  

Tozz (toss op zondagochtend)
Ramazan Ayaz 
Patrick Plaizier 
Kees de Vos  
Peter Talen  
Elles Hartman  
Maurice Oord

JEUGDCOMMISSIE
Voorzitter/bestuurslid - Monique ten Have ([email protected])    

KANTINECOMMISSIE
Voorzitter/bestuurslid – Mariëlle Koster ([email protected])  

Agnieszka Klein
Cees Bolijn
Pieter den Hollander
Marietje Ayaz
Shirmilla Driessen
Mirjam van Tiggelhoven    

FINANCIËLE COMMISSIE
Penningmeester – Hennie Kunst ([email protected])  

Anneke Saman – administratie ([email protected])
Kees de Vos – ledenadministratie ([email protected])
Wilma Kodde - ledenadministratie
Agnieszka Klein - ledenadministratie
Hugo Harsveldt – jaarrekening / BTW-aangifte
John Pantekoek – kassacontrole  

Kascommissie
Annita van den Ouden
Raymond van Boven    

PARKBEHEER
Coördinator - Martin Salomons ([email protected])  

Baanonderhoud
Kees de Vos
Ben Schot
Dimmen de Ronde
Hans van Urk
Germain Schillings
Tonny Saman
Jos van 't Hof 
John Pantekoek

Klusteam zaterdagochtend
Pieter den Hollander
Kees de Vos
Alfred Koster
Paul ten Have
Chris van Kluijven
Peter Talen
Raas Ayaz
Rob van den Ouden
Bernard van Meer
Ton Roggeband
Cees Bolijn
Hennie Kunst
Johan Holm
Karel de Jonge
Hennie Koster
Toon Berrevoets   

WEBSITE / KNLTB CLUB.APP
Niels v/d Linde ([email protected])
Cees van Nieuwenhuize  

INTERNET/WIFI/TELEFONIE
Niels v/d Linde ([email protected])    

VRIJWILLIGERS
Coördinator – Karel de Jonge

COMMISSIE SPONSORING  
Martijn van Grunsven ([email protected])
Werner Boot
JP van Westhoeve
Karel de Jonge

MENTORSCHAP

Coördinator – Dorien Golverdingen ([email protected])   

Mentoren
Liza de Bie
Niels v/d Linde
Raas Ayaz
Daniëlle de Groot
Tristan v/d Maas
José de Vos

COMMISSIE LIEF & LEED
Brigitte Helsloot ([email protected])